Будівничі державности

Самопоміч почала видавничий проект ще у першій третині ХХ ст., щоб популяризувати успішні ініціативи. Саме ці ідеї та ініціативи ставали реальністю у складних умовах боротьби українців за свої права та перспективи у чужих державних системах. У щоденній праці та позитивному досвіді здобутків національного життя формувалися видатні особистості, що були готові брати на себе відповідальність за певні ділянки господарської, громадської, освітньої діяльності, а в буремний час ворожої агресії – зі зброєю в руках відстоювали свою незалежність. Тому й виникла ідея заснувати видавництво “Самопомочі” сучасної.

Андрій Садовий

Нова серія “Будівничі Української державности” присвячена видатним особистостям історії, діяльність яких стала визначальною у формуванні сучасної української політичної, економічної, мистецької культури. Завдання видавничого проекту полягає в актуалізації збереженої інтелектуальної та духовної спадщини яскравих діячів західноукраїнських земель, що присвятили своє життя соборній Україні. Галерея визначних постатей поєднає представників різних галузей знання, покликань, політичних та громадських рухів. Але усіх їх єднає з нами головне – гідність минулого та відповідальність за майбутнє нації.

Василь Кметь

 

Перший випуск нашої серії «Будівничі державности» присвячений унікальній особистості – жінці, яка зуміла поєднати в собі кмітливість військового, зосередженість науковця, терпеливість педагога, велич материнства та відповідальність за свою Вітчизну. Не випадково, саме відзнакою Олени Степанівни наше місто вшановує найвидатніших львів’янок сучасності.

Досвід Олени Степанів у науковій та громадській діяльності є визначальним для спільноти тих, хто готовий бути собою і пам’ятати про потреби інших, хто любить та цінує свій народ – творить Соборну Україну.

Читати онлайн